ציוד מוגן התפוצצות

האיומים הרבים, שמקיפים אותנו מכל עבר, הולידו לא מעט פיתוחים שיעמדו לרשותנו ברגע האמת, או יפחיתו (וגם אם לא נצטרך לבחון זאת) את עוצמת החששות שלנו. בין אם אלה פיצוצים של חומרים דליקים, שריפות ועוד, חשוב מאד להיערך למצבים חריגים כאלה מראש ולהיות מוכנים לכל צרה שתבוא.

ציוד שכזה יכול לספק מענה לתעשיות מסוגים שונים העובדות עם חומרי נפץ, לתעשיות העובדות עם דלקים, שמנים וגז, למכוני התערבות, למפעלים המתמחים בעבודות עיבוד עץ, לתחנות קמח, ליצרני אריזות של חומרים אורגניים שונים, למפעלי תרופות, לבתי דפוס, לבתי זיקוק, לחברות המתמחות בייצור צבעים ומסיסים למיניהם, למתקנים כימיים ועוד. כל אלה נדרשים להתמודד עם תנאים לא פשוטים, כאלה החושפים אותם לסכנות של ממש: שילוב בין החומרים הכימיים הלוקחים חלק בעבודות היום יום שלהם, יחד עם תנאי אקלים מאתגרים, טמפרטורות גבוהות וגם לחץ אטמוספרי גבוה. כל אלה יוצרים אווירה נפיצה מאד שחובה להיערך אליה כהלכה. בעזרת ציוד חשמל מוגן התפוצצות אפשר להפחית את הסיכוי לסכנה הצפויה ולהציע מרחב בטוח יותר.

באל-קם תוכלו גם למצוא:

אביזרים להגנת כבלים חסני אש, כלי עבודה וגם ציוד בטיחות לעבודות חשמל מיוחדות, ציוד עזר להנחה, הגנות מפני ברקים, גופי תאורה מיוחדים, מספקים, חוצצים ועוד וכן ציוד נוסף אשר יסייע לכם לשמור על המרחב ולמנוע נזקים חמורים, הן בנפש והן ברכוש.
אל-קם הנה כתובת מקצועית ומובילה בתחומה, עם רמת שירות גבוהה. כחלק מהשירות, תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי, הניתן לכם על ידי צוות מיומן ולקבל מענה לכל שאלה.
מתלבטים באיזה ציוד לבחור? פנו אלינו. נשמח לעזור.