מובילים והגנות מכניות לכבלים

זקוקים למוצרי העברת מידע או חשמל? באל-קם תמצאו מבחר רחב של מובילים והגנות המותאמים לעומסים ברמות שונות. בין השאר אנו משווקים:

צינורות שרשוריים גמישים ואביזרים מפוליאמיד

צינורות אלה מתאפיינים בעמידות וגמישות, בעלי חוזק מכני המותאם לתקן UL, ועמידה גם בטמפרטורה קיצונית בין מינוס ארבעים מעלות קור ועד 105 מעלות בחום (למשך פרקי זמן קצרים הצינורות יכולים לעמוד גם בטמפרטורות המגיעות ל 150 מעלות). צינורות אלה מיועדים לתנאי סביבה מאתגרים כמו גם עמידים בפני קרני שמש UV. הם מתאפיינים עמידות בחומצות, דלקים, מינרלים ואף אלכוהול.

ציוד עזר נוסף להגנות

בנוסף לצינורות והחיבורים אנו משווקים ציוד עזר לצורך הנחה, השחלה וסימון של כבלים ומוליכים, וכן המיועד להגנות מברקים, ציוד מוגן מפני התפוצצות EX, אביזרים המספקים הגנה לכבלים חסיני אש, ציוד עזר בשביל תאורה ומגוון רחב של כלי עבודה, ציוד בטיחות לעבודות חשמל וציוד תיוג ונעילה.

מוצרים איכותיים העומדים בתקנים המחמירים

חברת אל-קם משווקת מגוון רחב של ציוד לתעשיית ההייטק והחשמל. כל מוצרי החברה עומדי בתקנים המחמירים ביותר (לתרבות התקינה האירופאית ו- ISO 9001), ועברו בדיקות בקרת איכות מתקדמות על מנת להבטיח שכל פרויקט המבוצע במקצועיות באמצעותם יבטיח פעילות תקינה של התשתיות לאורך זמן.

מתלבטים איזה מוצר להזמין? אל-קם מספקת שירותי יעוץ מקצועי באמצעות צוות מהנדסים מיומן המעניק שירות ברמה בלתי מתפשרת. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לתכנן ביחד עמכם את הפרויקט הבא באמצעות מוצרינו.